O Mnie

Adam Matusik

Mam 35 lat, wychowałem się i prawie całe swoje życie spędziłem na warszawskiej Woli.

Poczynając od domu rodzinnego na ulicy Grzybowskiej 46, poprzez szkołę podstawową nr 25 i III L.O. im. Gen. Sowińskiego, moje losy i mojej rodziny (prawie cała mieszka na Woli) są nierozerwalnie związane z tą dzielnicą.

Czuję się Wolaninem, obserwowałem przez lata jak dzielnica się zmienia, znam doskonale jej problemy, rozumiem mieszkańców dzielnicy, bo sam od zawsze jestem jednym z nich.

W najbliższych wyborach samorządowych kandyduję do Rady Dzielnicy Wola – miejsce nr 1, okręg nr 3 (Czyste/Młynów), lista Koalicji Obywatelskiej.

Z wykształcenia politolog: ukończyłem Politykę Społeczną i Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim.

Z zawodu przedsiębiorca: od prawie 8 lat prowadzę własną działalność gospodarczą, zajmuję się finansowaniem nieruchomości i działalności małych firm.

Z pasji: wolski działacz społeczny

Autor petycji do Burmistrza Woli w sprawie rewitalizacji podwórka na Nowolipiu, 325 zebranych podpisów. Współtwórca i admin fanpage “SOS dla podwórka na Muranowie”. Autor wielu projektów w ramach budżetu partycypacyjnego, w tym dwóch, które przeszły w 2018 roku: “Aktywny Senior” i Zwróćmy fontannę muranowskim żabkom”.

Więcej